anaokulu, anaokulları, ana okulu, ana okulları, beylikdüzü anaokulu, beylikdüzü ana okulu, beylikdüzü anaokulları, beylikdüzü anaokulu, bakırköy anaokulu, bakırköy ana okulu, bakırköy anaokulları, bakırköy anaokulu, çocuk, çocuk evi, çocuk evleri,Bey

X

OKULLARIMIZ

1.Bakırköy Şubemiz

2.Beylikdüzü Şubemiz


1.BAKIRKÖY ŞUBEMİZ :

Okulumuz iki katlı iki binadan ve geniş oyun alanları, çocuk havuzu ve meyve bahçelerinin bulunduğu geniş bir bahçeden oluşmaktadır.
Hijyenik kurallara uygun şekilde düzenlenmiş olan mutfağımızda yemeklerimiz, aşçımız tarafından yapılmaktadır.

- Binalarımızın depreme dayanıklı zemin ve bina raporu bulunmaktadır.

- Binalarımıza İstanbul Üniversitesi'nden depreme dayanıklılık raporu alınmıştır.

- Hijyenik kurallara uygun şekilde düzenlenmiş olan mutfağımızda yemeklerimiz, aşçımız tarafından yapılmaktadır.
 

- İçme ve kullanma sularımızın arıtılması, Türkiye'de konusunda uzmanlaşmış bir kurum olan Waterbox- Su Kutusu İçme Suyu Teknolojileri A.Ş. tarafından yapılmaktadır. 
 

BAKIRKÖY ŞUBEMİZLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ2.BEYLİKDÜZÜ ŞUBEMİZ :

3 katlı ikiz villadan oluşan okulumuzun kapalı kısmı 480 m2 dir.

Bu alanda 10 adet etkinlik sınıfı, sinema odası, puzzle odası, kış oyun parkı, mutfak, yemekhane, 3 adet uyku odası, idari müdürlük, kurucu ve psikolog odası, her katta çocuk lavabo ve tuvaletleri bulunmaktadır.

Açık kısmı ise yüzme havuzu, oyun gemisi, kaydırak ve salıncaklar, iki katlı ev, kum havuzu, atlı karınca, mini futbol ve basketbol sahasından oluşan, zemini çimlerle kaplı 500 m2 bir alandır.

- Binalarımızın depreme dayanıklı zemin ve bina raporu alınmıştır.
 

- Binalarımıza İstanbul Üniversitesi'nden depreme dayanıklılık raporu alınmıştır.
 

- Hijyenik kurallara uygun şekilde düzenlenmiş olan mutfağımızda yemeklerimiz, aşçımız tarafından yapılmaktadır. Yazın kullanılan sebzelerin tamamına yakını çiftliğimizden (organik) gelmekteir. 
 

- İçme ve kullanma sularımızın arıtılması, Türkiye'de konusunda uzmanlaşmış bir kurum olan Waterbox- Su  Kutusu İçme Suyu Teknolojileri A.Ş. tarafından yapılmaktadır.
 

BEYLİKDÜZÜ ŞUBEMİZLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ